Varauskalenteri


Vapaat vuorot

tammikuu 2018

« Edellinen Seuraava »

Päivä ja aika

Varaaja

Ryhmä

Lisätietoja

1.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


2.01.2018 klo 16:30 - 17:30
(päivitetty: 11.02.2018)

Luja

Ringette E/ringettekoulu


2.01.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 27.12.2017)

Luja

junnut E06/07


2.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 30.12.2017)

Luja

EDUSTUS


2.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 1.01.2018)

Vapaa

VAPAA


3.01.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 28.12.2017)

Luja

junnut D04


3.01.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 30.12.2017)

Luja

EDUSTUS


3.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 18.10.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY


4.01.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 3.01.2018)

Ihantoja Pekka

Ihantoja Pekka


4.01.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 15.12.2017)

Luja

VAPAA


4.01.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 28.12.2017)

Luja

junnut D04


4.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 14.12.2017)

Luja

Ringette E - VaPs


4.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


5.01.2018 klo 18:30 - 19:30
(päivitetty: 31.12.2017)

Luja

Ringette C


5.01.2018 klo 19:30 - 21:00
(päivitetty: 31.12.2017)

Luja

EDUSTUS


5.01.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


6.01.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki


6.01.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 5.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


6.01.2018 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 21.12.2017)

Luja

peli ED-KuKi


7.01.2018 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 15.10.2017)

MLL Huittinen

YLEISÖLUISTELU


7.01.2018 klo 14:30 - 16:00
(päivitetty: 28.08.2017)

Luja

Ringette F/E


7.01.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 29.11.2017)

Luja

Ringette D/C


7.01.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Ville Setälä

Kylänpoijjaat


7.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Lätkä 97


8.01.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


8.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


9.01.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.01.2018)

Luja

Ringette koulu / E


9.01.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut E06/07


9.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


9.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 6.10.2017)

Tomi Ojala

Polarteknik


10.01.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 10.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


10.01.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


10.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 18.10.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY


11.01.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 8.01.2018)

Luja

Ringette C


11.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


11.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


12.01.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 1.01.2018)

Huittisten kaupunki

Koulun kerhojää


12.01.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 12.01.2018)

Luja

VAPAA


12.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 31.12.2017)

Luja

EDUSTUS


12.01.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


13.01.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki


13.01.2018 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 9.01.2018)

Luja

Ringette E


13.01.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 12.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


13.01.2018 klo 13:30 - 15:00
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut D04-FoPs vihreät


13.01.2018 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 21.12.2017)

Luja

peli ED-Chiefs


14.01.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 12.01.2018)

Luja

Luistelukoulu


14.01.2018 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 12.01.2018)

Luja

VAPAA


14.01.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 15.12.2017)

Luja

VAPAA


14.01.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Ville Setälä

Kylänpoijjaat


14.01.2018 klo 18:30 - 19:30
(päivitetty: 13.01.2018)

LUJA

Ringette lady


14.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Lätkä 97


15.01.2018 klo 10:35 - 12:35
(päivitetty: 17.10.2017)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto tytöt


15.01.2018 klo 12:50 - 14:35
(päivitetty: 17.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5 B


15.01.2018 klo 18:30 - 19:30
(päivitetty: 15.01.2018)

Luja

VAPAA


15.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


16.01.2018 klo 12:45 - 14:45
(päivitetty: 15.01.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto


16.01.2018 klo 15:30 - 17:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

Ringette koulu / E


16.01.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut E06/07


16.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


16.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.01.2018)

Vapaa

VAPAA


17.01.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 11.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


17.01.2018 klo 18:30 - 21:00
(päivitetty: 21.12.2017)

Luja

peli ED-Rockets


17.01.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 21.12.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY


18.01.2018 klo 10:35 - 14:35
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto tytöt


18.01.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 15.01.2018)

Luja

junnut D04


18.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 15.01.2018)

Luja

Ringette/C


18.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


19.01.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto tytöt


19.01.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 1.01.2018)

Huittisten kaupunki

Koulun kerhojää


19.01.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 7.01.2018)

Luja

ED


19.01.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


20.01.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki


20.01.2018 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

LEIJONALIIKA


20.01.2018 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E 06 LäkiLuja - Taru


21.01.2018 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 15.10.2017)

MLL Huittinen

YLEISÖLUISTELU


21.01.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 14.01.2018)

Luja

Luistelukoulu


21.01.2018 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 21.01.2018)

Luja

VAPAA


21.01.2018 klo 14:30 - 15:30
(päivitetty: 16.01.2018)

Luja

Ringette F


21.01.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 15.12.2017)

Luja

VAPAA


21.01.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Ville Setälä

Kylänpoijjaat


21.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Lätkä 97


22.01.2018 klo 12:50 - 14:35
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5 B


22.01.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


22.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


23.01.2018 klo 15:30 - 17:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

Ringette koulu / E


23.01.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut E06/07


23.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


23.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 6.10.2017)

Tomi Ojala

Polarteknik


24.01.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 11.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


24.01.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


24.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 18.10.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY


25.01.2018 klo 12:50 - 14:35
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6 A


25.01.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 15.01.2018)

Luja

junnut D04


25.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 15.01.2018)

Luja

Ringette C


25.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


26.01.2018 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 22.01.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto


26.01.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 1.01.2018)

Huittisten kaupunki

Koulun kerhojää


26.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 31.12.2017)

Luja

EDUSTUS


26.01.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


27.01.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki


27.01.2018 klo 10:00 - 18:00
(päivitetty: 28.11.2017)

MTK

Turnaus


28.01.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 14.01.2018)

Luja

Luistelukoulu


28.01.2018 klo 12:00 - 13:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E/07 LujaLäki-KjK


28.01.2018 klo 14:30 - 16:00
(päivitetty: 15.01.2018)

Luja

Ringette F/E


28.01.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 28.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


28.01.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Ville Setälä

Kylänpoijjaat


28.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Lätkä 97


29.01.2018 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 28.01.2018)

Kimmo

MV-jää


29.01.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 28.01.2018)

Luja

junnut E06


29.01.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


30.01.2018 klo 15:30 - 17:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

Ringette koulu / E


30.01.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 29.12.2017)

Luja

junnut D04


30.01.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


30.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 26.12.2017)

Koskinen Jani

Koskinen Jani


31.01.2018 klo 09:30 - 10:30
(päivitetty: 13.01.2018)

Huittisten kaupunki

Huhkolan päiväkoti


31.01.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 11.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


31.01.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


31.01.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 18.10.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY



Tulosta tämä sivu