Varauskalenteri


Vapaat vuorot

joulukuu 2018

« Edellinen Seuraava »

Päivä ja aika

Varaaja

Ryhmä

Lisätietoja

1.12.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 23.08.2018)

Vahamäki/Korpela

Kiakkomiähet


1.12.2018 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 29.08.2018)

Luja

Luja HT-Haka


2.12.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Luistelukoulu


2.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


2.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


3.12.2018 klo 09:45 - 11:00
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Ekaluokat


3.12.2018 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lukio 5BC


3.12.2018 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 26.08.2018)

Luja

Taito Ringette


3.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

9-10


3.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 9.09.2018)

Luja

Waarit


4.12.2018 klo 11:20 - 13:35
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6 B


4.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Edustus


5.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Luja

vapaa


5.12.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

06


5.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

Edustus


5.12.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 20.07.2018)

Koskinen Kari

Punka-Hockey


6.12.2018 klo 17:00 - 20:00
(päivitetty: 5.10.2018)

Loimankoulun vanhempienyhdistys

Loimankoulun vanhempienyhdistys


6.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 4.09.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


7.12.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5A


7.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Ala-aste


7.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 2.10.2018)

Luja

06


7.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Edustus


7.12.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 21.08.2018)

Mika Reunanen

Oilers


8.12.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 23.08.2018)

Vahamäki/Korpela

Kiakkomiähet


8.12.2018 klo 11:30 - 14:00
(päivitetty: 2.10.2018)

Luja

Luja F2 - Lähialueliiga


8.12.2018 klo 14:00 - 15:30
(päivitetty: 13.09.2018)

Luja

Luja 06 - FoPs


9.12.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Luistelukoulu


9.12.2018 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 5.10.2018)

YLEISÖLUISTELU

YLEISÖLUISTELU


9.12.2018 klo 14:00 - 15:30
(päivitetty: 26.09.2018)

Läki

Läki - UJK


9.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Luja

vapaa


9.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Tomi Ojala

Polarteknik


9.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


10.12.2018 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5 BC


10.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

9-10


10.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 9.09.2018)

Luja

Waarit


11.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Edustus


12.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.10.2018)

Luja

Ringette


12.12.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

06


12.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

Edustus


12.12.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 20.07.2018)

Koskinen Kari

Punka-Hockey


13.12.2018 klo 09:45 - 11:10
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 2 A ja 6A


13.12.2018 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4B


13.12.2018 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Leijona Kiekkokoulu


13.12.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Luja

9-10


13.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 4.09.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


14.12.2018 klo 08:30 - 12:35
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Sampu


14.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Ala-aste


14.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 2.10.2018)

Luja

06


14.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Edustus


14.12.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 21.08.2018)

Mika Reunanen

Oilers


15.12.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 23.08.2018)

Vahamäki/Korpela

Kiakkomiähet


15.12.2018 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 1.10.2018)

Mika Reunanen

Oilers - Angels


15.12.2018 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 29.08.2018)

Luja

Luja HT-VG-62


16.12.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Luistelukoulu


16.12.2018 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 5.10.2018)

YLEISÖLUISTELU

YLEISÖLUISTELU


16.12.2018 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 29.08.2018)

Luja

Luja HT-Karhu HT II


16.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


16.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


17.12.2018 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 26.08.2018)

Luja

Taito Ringette


17.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

9-10


17.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 9.09.2018)

Luja

Waarit


18.12.2018 klo 11:00 - 14:30
(päivitetty: 9.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto


18.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Edustus


19.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Luja

vapaa


19.12.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

06


19.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

Edustus


19.12.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 20.07.2018)

Koskinen Kari

Punka-Hockey


20.12.2018 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Leijona Kiekkokoulu


20.12.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Luja

9-10


20.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 4.09.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


21.12.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 1.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5A


21.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Ala-aste


21.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 2.10.2018)

Luja

06


21.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Edustus


21.12.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 21.08.2018)

Mika Reunanen

Oilers


22.12.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 23.08.2018)

Vahamäki/Korpela

Kiakkomiähet


23.12.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Luistelukoulu


23.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


23.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Tomi Ojala

Polarteknik


23.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


24.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

9-10


24.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 9.09.2018)

Luja

Waarit


26.12.2018 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 5.10.2018)

YLEISÖLUISTELU

YLEISÖLUISTELU


26.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

Edustus


27.12.2018 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Leijona Kiekkokoulu


27.12.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Luja

9-10


27.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 4.09.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


28.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Ala-aste


28.12.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 2.10.2018)

Luja

06


28.12.2018 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Edustus


28.12.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 21.08.2018)

Mika Reunanen

Oilers


29.12.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 23.08.2018)

Vahamäki/Korpela

Kiakkomiähet


30.12.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 9.08.2018)

Luja

Luistelukoulu


30.12.2018 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 5.10.2018)

YLEISÖLUISTELU

YLEISÖLUISTELU


30.12.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


30.12.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97



Tulosta tämä sivu