Varauskalenteri


Vapaat vuorot

maaliskuu 2018

« Edellinen Seuraava »

Päivä ja aika

Varaaja

Ryhmä

Lisätietoja

1.03.2018 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 15.02.2018)

Huittisten kaupunki

yläkoulu pojat


1.03.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 29.11.2017)

Luja

Ringette D/C


1.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


1.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


2.03.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 1.01.2018)

Huittisten kaupunki

Koulun kerhojää


2.03.2018 klo 18:30 - 19:30
(päivitetty: 31.12.2017)

Luja

Ringette C


2.03.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


3.03.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki


3.03.2018 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 20.01.2018)

Toivola

Tuomas


3.03.2018 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 6.02.2018)

Luja

LEIJONALIIKA peli


3.03.2018 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E/06 LujaLäki-Ässät white


4.03.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 14.01.2018)

Luja

Luistelukoulu


4.03.2018 klo 12:00 - 13:30
(päivitetty: 14.02.2018)

Luja

junnut E/07 LujaLäki-Ässät


4.03.2018 klo 14:30 - 16:00
(päivitetty: 15.02.2018)

Luja

Ringette E


4.03.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 29.11.2017)

Luja

Ringette D/C


4.03.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Ville Setälä

Kylänpoijjaat


4.03.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Lätkä 97


5.03.2018 klo 09:50 - 11:20
(päivitetty: 11.01.2018)

Huittisten kaupunki

Lautta 1ABC


5.03.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


5.03.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


6.03.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 3 A


6.03.2018 klo 15:30 - 17:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

Ringette koulu / E


6.03.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut E06/07


6.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


6.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 6.10.2017)

Tomi Ojala

Polarteknik


7.03.2018 klo 09:35 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Eskari


7.03.2018 klo 10:20 - 11:20
(päivitetty: 11.01.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 1 ABC


7.03.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 11.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


7.03.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


7.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 18.10.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY


8.03.2018 klo 09:15 - 10:45
(päivitetty: 15.02.2018)

Huittisten kaupunki

Nappulanurmen päiväkoti


8.03.2018 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 15.02.2018)

Huittisten kaupunki

yläkoulu pojat


8.03.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 29.11.2017)

Luja

Ringette D/C


8.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 3.01.2018)

Luja

junnut D04-Läki


8.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


9.03.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 1.01.2018)

Huittisten kaupunki

Koulun kerhojää


9.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 31.12.2017)

Luja

EDUSTUS


9.03.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


10.03.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki


10.03.2018 klo 12:00 - 13:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

Ringette E - BLD


10.03.2018 klo 13:30 - 15:00
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E/06 LäkiLuja - Parsport


10.03.2018 klo 15:00 - 16:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E/06 LujaLäki-Lukko


10.03.2018 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 5.01.2018)

Reunanen Mika

OILERS-Westhockey


11.03.2018 klo 09:30 - 11:00
(päivitetty: 2.01.2018)

Luja

Ringette E - FoPs


11.03.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 14.01.2018)

Luja

Luistelukoulu


11.03.2018 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 27.12.2017)

Luja

junnut E06/07


11.03.2018 klo 14:30 - 16:00
(päivitetty: 28.08.2017)

Luja

Ringette F/E


11.03.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 15.12.2017)

Luja

Ringette/C


11.03.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Ville Setälä

Kylänpoijjaat


11.03.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Lätkä 97


12.03.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lautta 1 isot


12.03.2018 klo 10:20 - 11:20
(päivitetty: 11.01.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 1 ABC


12.03.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


12.03.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


13.03.2018 klo 09:35 - 11:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 2 ABC


13.03.2018 klo 12:50 - 14:35
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6 B


13.03.2018 klo 15:30 - 17:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

Ringette koulu / E


13.03.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut E06/07


13.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


13.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 26.12.2017)

Koskinen Jani

Koskinen Jani


14.03.2018 klo 08:35 - 09:35
(päivitetty: 16.01.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5 A C


14.03.2018 klo 09:35 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Eskari


14.03.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 11.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


14.03.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


14.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 18.10.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY


15.03.2018 klo 08:30 - 23:45
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4 ABC


15.03.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 29.11.2017)

Luja

Ringette D/C


15.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


15.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


16.03.2018 klo 12:50 - 14:35
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lautta 1 isot


16.03.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 1.01.2018)

Huittisten kaupunki

Koulun kerhojää


16.03.2018 klo 18:30 - 19:30
(päivitetty: 31.12.2017)

Luja

Ringette C


16.03.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


17.03.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki


17.03.2018 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 6.02.2018)

Luja

LEIJONALIIKA peli


17.03.2018 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E/06 LäkiLuja - Lukko


17.03.2018 klo 14:30 - 16:00
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E/07 LujaLäki-EjL


17.03.2018 klo 16:00 - 17:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut D04-VG62 Tapsat


18.03.2018 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 14.01.2018)

Luja

Luistelukoulu


18.03.2018 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 27.12.2017)

Luja

junnut E06/07


18.03.2018 klo 14:30 - 16:00
(päivitetty: 28.08.2017)

Luja

Ringette F/E


18.03.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 6.02.2018)

Luja

VAPAA


18.03.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Ville Setälä

Kylänpoijjaat


18.03.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Lätkä 97


19.03.2018 klo 09:35 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Eskari


19.03.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


19.03.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


20.03.2018 klo 09:35 - 11:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 2 ABC


20.03.2018 klo 12:50 - 14:35
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6 B


20.03.2018 klo 15:30 - 17:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

Ringette koulu / E


20.03.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut E06/07


20.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


20.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 6.10.2017)

Tomi Ojala

Polarteknik


21.03.2018 klo 08:35 - 09:35
(päivitetty: 16.01.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5 A C


21.03.2018 klo 09:35 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Eskari


21.03.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 11.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


21.03.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


21.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 18.10.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY


22.03.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4 ABC


22.03.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 29.11.2017)

Luja

Ringette D/C


22.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


22.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


23.03.2018 klo 12:50 - 14:35
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lautta 1 isot


23.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 31.12.2017)

Luja

EDUSTUS


23.03.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


24.03.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki


24.03.2018 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 6.02.2018)

Luja

LEIJONALIIKA peli


24.03.2018 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E/06 LäkiLuja - KaKiPo


24.03.2018 klo 14:30 - 16:00
(päivitetty: 23.12.2017)

Luja

junnut E/06 LujaLäki-UJK


25.03.2018 klo 14:30 - 15:30
(päivitetty: 15.02.2018)

Eeva Suontausta

Neea


25.03.2018 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 29.11.2017)

Luja

Ringette D/C


25.03.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Ville Setälä

Kylänpoijjaat


25.03.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Lätkä 97


26.03.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lautta 1 pienet


26.03.2018 klo 10:35 - 12:35
(päivitetty: 16.10.2017)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto tytöt


26.03.2018 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


26.03.2018 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Luja

Waarit


27.03.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 17.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 3 A


27.03.2018 klo 13:00 - 14:15
(päivitetty: 16.01.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5 A C


27.03.2018 klo 15:30 - 17:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

Ringette koulu / E


27.03.2018 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut E06/07


27.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


27.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 26.12.2017)

Koskinen Jani

Koskinen Jani


28.03.2018 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 11.01.2018)

Luja

F08 ja leijonakiekkokoulu


28.03.2018 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

ED


28.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 18.10.2017)

Koskinen Kari

PUNKA-HOCKEY


29.03.2018 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 17.10.2017)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4 ABC


29.03.2018 klo 10:35 - 14:35
(päivitetty: 17.10.2017)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto tytöt


29.03.2018 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 29.11.2017)

Luja

Ringette D/C


29.03.2018 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 24.12.2017)

Luja

junnut D04


29.03.2018 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 16.10.2017)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


30.03.2018 klo 18:30 - 19:30
(päivitetty: 6.02.2018)

Luja

VAPAA


30.03.2018 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Reunanen Mika

OILERS


31.03.2018 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.10.2017)

Korpela

Vahamäki



Tulosta tämä sivu