Varauskalenteri


Vapaat vuorot

helmikuu 2019

« Edellinen Seuraava »

Päivä ja aika

Varaaja

Ryhmä

Lisätietoja

1.02.2019 klo 10:30 - 12:00
(päivitetty: 6.01.2019)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto pojat


1.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


1.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


1.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

Edustus


1.02.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Mika Reunanen

Oilers


2.02.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


3.02.2019 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Luistelukoulu


3.02.2019 klo 12:00 - 17:00
(päivitetty: 17.01.2019)

Lukko

Lukko E1-07


3.02.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 17.01.2019)

Luja

Ringette


3.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Tomi Ojala

Polarteknik


3.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


4.02.2019 klo 10:30 - 12:00
(päivitetty: 6.01.2019)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto pojat


4.02.2019 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 2.01.2019)

Luja

Taito Ringette


4.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


4.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

WAARIT


5.02.2019 klo 08:30 - 12:00
(päivitetty: 6.01.2019)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto pojat


5.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

Edustus


6.02.2019 klo 08:30 - 14:15
(päivitetty: 6.01.2019)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto pojat


6.02.2019 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 4.01.2019)

Luja

06


6.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

Edustus


6.02.2019 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 27.09.2018)

Kari Koskinen

Punkahockey


7.02.2019 klo 09:00 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 1 AB 2


7.02.2019 klo 10:30 - 14:15
(päivitetty: 6.01.2019)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto pojat


7.02.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Leijona kiekkokoulu


7.02.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


7.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


8.02.2019 klo 09:30 - 10:50
(päivitetty: 11.12.2018)

Huittisten kaupunki

Huhkolan päiväkoti


8.02.2019 klo 10:50 - 12:00
(päivitetty: 6.01.2019)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto pojat


8.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


8.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


8.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 7.01.2019)

Luja

vapaa


8.02.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Mika Reunanen

Oilers


9.02.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


9.02.2019 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 23.01.2019)

Luja

LujaLäki-TPS Kojot


9.02.2019 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 18.12.2018)

Mika Reunanen

Oilers - West Hockey


10.02.2019 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Luistelukoulu


10.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


10.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


11.02.2019 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto Joonas


11.02.2019 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5BC


11.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


11.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

WAARIT


12.02.2019 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto Joonas


12.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

Edustus


13.02.2019 klo 09:00 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 1ACB 2


13.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 2.01.2019)

Luja

Ringette


13.02.2019 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 4.01.2019)

Luja

06


13.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

Edustus


13.02.2019 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 27.09.2018)

Kari Koskinen

Punkahockey


14.02.2019 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto Joonas


14.02.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Leijona kiekkokoulu


14.02.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


14.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


15.02.2019 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5A


15.02.2019 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto Joonas


15.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


15.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


15.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

Edustus


15.02.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Mika Reunanen

Oilers


16.02.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


17.02.2019 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Luistelukoulu


17.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


17.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Tomi Ojala

Polarteknik


17.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


18.02.2019 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 2.01.2019)

Luja

Taito Ringette


18.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


18.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

WAARIT


19.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

Edustus


20.02.2019 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 4.01.2019)

Luja

06


20.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

Edustus


20.02.2019 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 27.09.2018)

Kari Koskinen

Punkahockey


21.02.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 10.01.2019)

Luja

vapaa


21.02.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


21.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


22.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


22.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


22.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

Edustus


22.02.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Mika Reunanen

Oilers


23.02.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


24.02.2019 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 10.01.2019)

Luja

vapaa


24.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


24.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


25.02.2019 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto Joonas


25.02.2019 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5BC


25.02.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


25.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

WAARIT


26.02.2019 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto Joonas


26.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

Edustus


27.02.2019 klo 10:20 - 12:35
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4 AC


27.02.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 2.01.2019)

Luja

Ringette


27.02.2019 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 4.01.2019)

Luja

06


27.02.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 28.08.2018)

Luja

Edustus


27.02.2019 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 27.09.2018)

Kari Koskinen

Punkahockey


28.02.2019 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto Joonas


28.02.2019 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4B


28.02.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Leijona kiekkokoulu


28.02.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


28.02.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä



Tulosta tämä sivu