Varauskalenteri


Vapaat vuorot

marraskuu 2020

« Edellinen Seuraava »

Päivä ja aika

Varaaja

Ryhmä

Lisätietoja

1.11.2020 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 20.08.2020)

Luja

Ringette E - BLD


1.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


2.11.2020 klo 08:00 - 08:30
(päivitetty: 26.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6AC


2.11.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


2.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


2.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


3.11.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


3.11.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


3.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


3.11.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


4.11.2020 klo 08:45 - 10:00
(päivitetty: 11.10.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä kolmoset


4.11.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Luja

Ringetteladyt


4.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


5.11.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


5.11.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


5.11.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


5.11.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


6.11.2020 klo 08:45 - 10:00
(päivitetty: 15.10.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä tokaluokka


6.11.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


6.11.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


6.11.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


7.11.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


7.11.2020 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

LUISTELUKOULU


7.11.2020 klo 12:00 - 14:00
(päivitetty: 15.10.2020)

Luja

Leijonaliigapelit; Lluja-Ässät White ja Lluja-Ässät Red


7.11.2020 klo 15:30 - 17:30
(päivitetty: 15.10.2020)

Luja

Luja U-15 - Lukko Team


8.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


9.11.2020 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 26.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä koulu nelosluokat


9.11.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


9.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


9.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


10.11.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


10.11.2020 klo 08:45 - 10:00
(päivitetty: 11.10.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä ekaluokat


10.11.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


10.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


10.11.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


11.11.2020 klo 09:00 - 10:30
(päivitetty: 26.09.2020)

Huittisten kaupunki

Loima


11.11.2020 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 23.09.2020)

Luja

Luja F-juniorit


11.11.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Luja

Ringetteladyt


11.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


12.11.2020 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lautta 1D


12.11.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


12.11.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


12.11.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


12.11.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


13.11.2020 klo 08:45 - 10:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä tokaluokka


13.11.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


13.11.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


13.11.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


14.11.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


14.11.2020 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

LUISTELUKOULU


14.11.2020 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT - PKS


15.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


16.11.2020 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 27.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6B


16.11.2020 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 27.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä koulu nelosluokat


16.11.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


16.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


16.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


17.11.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


17.11.2020 klo 08:45 - 10:00
(päivitetty: 27.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä ekaluokka


17.11.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


17.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


17.11.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


18.11.2020 klo 08:45 - 10:00
(päivitetty: 27.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä kolmoset


18.11.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Luja

Ringetteladyt


18.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


19.11.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


19.11.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


19.11.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


19.11.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


20.11.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


20.11.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


20.11.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


21.11.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


21.11.2020 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

LUISTELUKOULU


21.11.2020 klo 12:00 - 14:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja U-15 - Ässät


21.11.2020 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT - RNK Hoci


22.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


23.11.2020 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 27.09.2020)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto


23.11.2020 klo 14:45 - 16:10
(päivitetty: 27.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lukio


23.11.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


23.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


23.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


24.11.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


24.11.2020 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


24.11.2020 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


24.11.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


24.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


24.11.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


25.11.2020 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


25.11.2020 klo 10:30 - 12:00
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


25.11.2020 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


25.11.2020 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 23.09.2020)

Luja

Luja F-juniorit


25.11.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Luja

Ringetteladyt


25.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


26.11.2020 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 27.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lautta 1D


26.11.2020 klo 10:30 - 12:00
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


26.11.2020 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


26.11.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


26.11.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


26.11.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


26.11.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


27.11.2020 klo 10:30 - 12:00
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


27.11.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


27.11.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


27.11.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


28.11.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


28.11.2020 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

LUISTELUKOULU


28.11.2020 klo 12:00 - 14:00
(päivitetty: 15.10.2020)

Luja

Leijonaliigapelit; Lluja-Lukko Capitals ja Lluja-Lukko Bruins


29.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


30.11.2020 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 19.08.2020)

Huittisten kaupunki

Yläkoulu/lukio


30.11.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


30.11.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


30.11.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit



Tulosta tämä sivu