Varauskalenteri


Vapaat vuorot

maaliskuu 2019

« Edellinen Seuraava »

Päivä ja aika

Varaaja

Ryhmä

Lisätietoja

1.03.2019 klo 08:30 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 5A


1.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


1.03.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 28.01.2019)

Luja

Leijonakiekkokoulu


1.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


1.03.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 11.03.2019)

Luja

Edustus


1.03.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 25.02.2019)

Mika Reunanen

Oilers


2.03.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


2.03.2019 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 25.02.2019)

Kimmo

Porttikivi


3.03.2019 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Luistelukoulu


3.03.2019 klo 14:00 - 15:30
(päivitetty: 23.01.2019)

Luja

LujaLäki-TPSJursit


3.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


3.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Tomi Ojala

Polarteknik


3.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


4.03.2019 klo 09:45 - 11:00
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 1 AB


4.03.2019 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 2.01.2019)

Luja

Taito Ringette


4.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


4.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

WAARIT


5.03.2019 klo 09:20 - 10:20
(päivitetty: 11.01.2019)

Huittisten kaupunki

Kuninkaisten päiväkoti


5.03.2019 klo 11:20 - 13:35
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6 B


6.03.2019 klo 10:20 - 12:35
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4 AC


6.03.2019 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 4.01.2019)

Luja

06


6.03.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 6.03.2019)

Luja

vapaa


6.03.2019 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 27.09.2018)

Kari Koskinen

Punkahockey


7.03.2019 klo 09:20 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylänkoulun esiopetus


7.03.2019 klo 12:35 - 14:00
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6 A


7.03.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


7.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


8.03.2019 klo 09:20 - 10:20
(päivitetty: 3.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylänkoulun eskari


8.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


8.03.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 28.01.2019)

Luja

Leijonakiekkokoulu


8.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


8.03.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Mika Reunanen

Oilers


9.03.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


9.03.2019 klo 14:15 - 15:30
(päivitetty: 31.01.2019)

Niemensivu Olli

HC 55 Rauma


10.03.2019 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Luistelukoulu


10.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


10.03.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 10.03.2019)

Luja

Höntsä ringette


10.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


11.03.2019 klo 09:45 - 11:00
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 1 AB


11.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


11.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

WAARIT


12.03.2019 klo 08:45 - 10:00
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 3 ABC


12.03.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 11.03.2019)

Luja

vapaa


13.03.2019 klo 09:30 - 10:30
(päivitetty: 28.01.2019)

Raija Teiksala

Nappulanurmen päiväkoti


13.03.2019 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 1.03.2019)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4a


13.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 2.01.2019)

Luja

Ringette


13.03.2019 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 4.01.2019)

Luja

06


13.03.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 11.03.2019)

Luja

vapaa


13.03.2019 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 27.09.2018)

Kari Koskinen

Punkahockey


14.03.2019 klo 08:30 - 09:20
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 3 ABC


14.03.2019 klo 09:45 - 11:15
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 2 AB


14.03.2019 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6 A


14.03.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


14.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


15.03.2019 klo 09:20 - 10:20
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Eskari


15.03.2019 klo 12:50 - 14:30
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lautta 1 isot


15.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


15.03.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 28.01.2019)

Luja

Leijonakiekkokoulu


15.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


15.03.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Mika Reunanen

Oilers


16.03.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


16.03.2019 klo 11:00 - 12:30
(päivitetty: 25.02.2019)

Luja

LujaLäki-RNK Flyers


16.03.2019 klo 12:30 - 13:30
(päivitetty: 25.02.2019)

Kimmo

Porttikivi


17.03.2019 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Luistelukoulu


17.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.01.2019)

Luja

vapaa


17.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Tomi Ojala

Polarteknik


17.03.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.03.2019)

Luja

Höntsä ringette


17.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


18.03.2019 klo 09:45 - 11:00
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 1 AB


18.03.2019 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 2.01.2019)

Luja

Taito Ringette


18.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


18.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

WAARIT


19.03.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 11.03.2019)

Luja

vapaa


20.03.2019 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 4.01.2019)

Luja

06


20.03.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 20.03.2019)

Kimmo

Porttikivi


20.03.2019 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 27.09.2018)

Kari Koskinen

Punkahockey


21.03.2019 klo 09:45 - 11:15
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 2 AB


21.03.2019 klo 12:35 - 14:35
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 4B


21.03.2019 klo 17:00 - 18:00
(päivitetty: 3.03.2019)

Eeva suontausta

synttärit Neea


21.03.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


21.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


22.03.2019 klo 12:50 - 14:30
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Lautta 1 isot


22.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


22.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


22.03.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Mika Reunanen

Oilers


23.03.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


23.03.2019 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 25.02.2019)

Kimmo

Porttikivi


24.03.2019 klo 09:00 - 10:30
(päivitetty: 26.01.2019)

Luja

Luja 06 - Lukko


24.03.2019 klo 11:00 - 12:00
(päivitetty: 15.11.2018)

Luja

Luistelukoulu


24.03.2019 klo 12:30 - 15:30
(päivitetty: 29.10.2018)

Luja

Ringette


24.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


24.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 20.03.2019)

WLM

WLM


24.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97


25.03.2019 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto


25.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


25.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Luja

WAARIT


26.03.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 11.03.2019)

Luja

vapaa


27.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 2.01.2019)

Luja

Ringette


27.03.2019 klo 18:00 - 19:30
(päivitetty: 4.01.2019)

Luja

06


27.03.2019 klo 19:30 - 20:30
(päivitetty: 11.03.2019)

Luja

vapaa


27.03.2019 klo 20:30 - 21:30
(päivitetty: 27.09.2018)

Kari Koskinen

Punkahockey


28.03.2019 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto


28.03.2019 klo 12:45 - 14:15
(päivitetty: 6.11.2018)

Huittisten kaupunki

Pellonpuisto


28.03.2019 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 17.12.2018)

Luja

9-10


28.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 22.10.2018)

Rauno Leppä

Rauno Leppä


29.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 18.01.2019)

Luja

Ala-aste


29.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 27.11.2018)

Luja

06


29.03.2019 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 17.01.2019)

Mika Reunanen

vapaa


30.03.2019 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 16.12.2018)

Vahamäki / Korpela

kiekkomiähet


30.03.2019 klo 12:00 - 13:00
(päivitetty: 25.02.2019)

Kimmo

Porttikivi


31.03.2019 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 30.09.2018)

Luja

Ringette


31.03.2019 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 6.09.2018)

Tomi Ojala

Polarteknik


31.03.2019 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 14.09.2018)

Luja

Lätkä 97



Tulosta tämä sivu