Varauskalenteri


Vapaat vuorot

syyskuu 2020

« Edellinen Seuraava »

Päivä ja aika

Varaaja

Ryhmä

Lisätietoja

1.09.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


1.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


1.09.2020 klo 19:45 - 21:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


2.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey

Vakiovuoro keskiviikkoisin

3.09.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


3.09.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


3.09.2020 klo 19:15 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


4.09.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


4.09.2020 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 4.09.2020)

Luja

Luja HT


4.09.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


5.09.2020 klo 12:00 - 14:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Luja

Luja U-15 - KuKi


7.09.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


7.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


7.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


8.09.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


8.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


8.09.2020 klo 19:45 - 21:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


9.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


10.09.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


10.09.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


10.09.2020 klo 19:15 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


11.09.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


11.09.2020 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


11.09.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


12.09.2020 klo 10:30 - 12:30
(päivitetty: 10.09.2020)

KJT Haukat

U15 ottelu KJT - Lukko


12.09.2020 klo 14:30 - 16:30
(päivitetty: 10.09.2020)

KJT Haukat

U15 ottelu KJT-Sport


12.09.2020 klo 18:00 - 20:00
(päivitetty: 10.09.2020)

KJT Haukat

U15 ottelu Lukko-Sport


13.09.2020 klo 10:30 - 12:30
(päivitetty: 10.09.2020)

KJT Haukat

U15 ottelu KJT-Tappara


13.09.2020 klo 15:00 - 17:00
(päivitetty: 10.09.2020)

KJT Haukat

U15 ottelu KJT-TuTo


14.09.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


14.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


14.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


15.09.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


15.09.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


15.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


15.09.2020 klo 19:45 - 21:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


16.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


17.09.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


17.09.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


17.09.2020 klo 19:15 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


18.09.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


18.09.2020 klo 19:00 - 20:30
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


18.09.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


19.09.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


20.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


21.09.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


21.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


21.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


22.09.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


22.09.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


22.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


22.09.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


23.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


24.09.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


24.09.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


24.09.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


25.09.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


25.09.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


25.09.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


26.09.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


26.09.2020 klo 12:00 - 14:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja U-15 - Rockets


26.09.2020 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT - VG-62


27.09.2020 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 20.08.2020)

Luja

Ringette E - Turku


27.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


28.09.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


28.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


28.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


29.09.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


29.09.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


29.09.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


29.09.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


30.09.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey



Tulosta tämä sivu