Varauskalenteri


Vapaat vuorot

lokakuu 2020

« Edellinen Seuraava »

Päivä ja aika

Varaaja

Ryhmä

Lisätietoja

1.10.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


1.10.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


1.10.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


2.10.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


2.10.2020 klo 17:45 - 19:00
(päivitetty: 28.09.2020)

Lännen Kiekko

Lännen Kiekko U13


2.10.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


3.10.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


4.10.2020 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 20.08.2020)

Luja

Ringette E - Ilves


4.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


5.10.2020 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6AC


5.10.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


5.10.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


5.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


6.10.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


6.10.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


6.10.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


6.10.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


7.10.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Luja

Ringetteladyt


7.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


8.10.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


8.10.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


8.10.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


8.10.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


9.10.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


9.10.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


9.10.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


10.10.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


10.10.2020 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

LUISTELUKOULU


10.10.2020 klo 12:00 - 14:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja U-15 - EJL


10.10.2020 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT - KuKi


11.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


12.10.2020 klo 08:30 - 10:00
(päivitetty: 11.10.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä 6B


12.10.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


12.10.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


12.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


13.10.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


13.10.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


13.10.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


13.10.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


14.10.2020 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 23.09.2020)

Luja

Luja F-juniorit


14.10.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Luja

Ringetteladyt


14.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


15.10.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


15.10.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


15.10.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


15.10.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


16.10.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


16.10.2020 klo 17:30 - 19:00
(päivitetty: 27.09.2020)

Rauman Lukko U11

Lukko U11 - Tappara


16.10.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


16.10.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


17.10.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


17.10.2020 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

LUISTELUKOULU


18.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


19.10.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


19.10.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


19.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


20.10.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


20.10.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


20.10.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


21.10.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Luja

Ringetteladyt


21.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


22.10.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


22.10.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


22.10.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


23.10.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


23.10.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


23.10.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


24.10.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


24.10.2020 klo 12:00 - 14:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja U-15 - KJK


25.10.2020 klo 13:00 - 14:30
(päivitetty: 20.08.2020)

Luja

Ringette E - Nou Ringette


25.10.2020 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT - PKS


25.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Lätkä

Lätkä-97


26.10.2020 klo 17:00 - 18:30
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


26.10.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


26.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 26.08.2020)

Luja

Lujat Waarit


27.10.2020 klo 07:00 - 08:00
(päivitetty: 25.08.2020)

Turto

Tino Turto junioriryhmä


27.10.2020 klo 17:30 - 18:30
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja F-juniorit


27.10.2020 klo 18:30 - 19:45
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


27.10.2020 klo 19:45 - 20:45
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


28.10.2020 klo 08:45 - 10:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Huittisten kaupunki

Lauttakylä kolmoset


28.10.2020 klo 18:00 - 19:00
(päivitetty: 23.09.2020)

Luja

Luja F-juniorit


28.10.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 26.09.2020)

Luja

Ringetteladyt


28.10.2020 klo 20:00 - 21:00
(päivitetty: 8.07.2020)

Kari Koskinen

Punkahockey


29.10.2020 klo 16:30 - 18:00
(päivitetty: 10.08.2020)

Luja

Luja Ringette


29.10.2020 klo 18:00 - 19:15
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

Luja U15


29.10.2020 klo 19:15 - 20:15
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT


29.10.2020 klo 20:15 - 21:15
(päivitetty: 23.09.2020)

HC TPS

HC TPS


30.10.2020 klo 16:00 - 17:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Huittisten kaupunki

Ala-asteen koulujää


30.10.2020 klo 19:00 - 20:00
(päivitetty: 6.09.2020)

Luja

Luja HT


30.10.2020 klo 21:00 - 22:00
(päivitetty: 20.08.2020)

Mika Reunanen

Oilers


31.10.2020 klo 09:00 - 10:00
(päivitetty: 15.09.2020)

Vahamäki Ville

Kiekkomiehet


31.10.2020 klo 10:00 - 11:00
(päivitetty: 8.08.2020)

Luja

LUISTELUKOULU


31.10.2020 klo 12:00 - 14:00
(päivitetty: 15.10.2020)

Luja

Leijonaliigapelit; Lluja-Ässät Black ja Lluja-Ässät White


31.10.2020 klo 15:30 - 18:00
(päivitetty: 18.08.2020)

Luja

Luja HT - Luki-82



Tulosta tämä sivu